Lampy Loftowe - styl industrialny zyskuje na popularności

Autor: Mega Lampy Data: wtorek, styczeń 22, 2019 Komentarzy: 0 Wejść: 373

Pomieszczenia industrialne stale zyskują na popularności. Charakteryzują się one wysokimi sufitami, dużą przestrzenią oraz surowym, minimalistycznym wykończeniem. Najlepszym akcentem dla takich miejsc są lampy loftowe – takie oświetlenie doskonale podkreśli wyjątkowy charakter wnętrza!

Styl industrialny a lampy loftowe

Styl industrialny niegdyś wynikał z konieczności zagospodarowania opuszczonych fabryk, jednakże dzisiaj jest kojarzony przede wszystkim z luksusem i nowoczesnością. Są one jedynie z pozoru chłodne i mało przytulne, ponieważ wykorzystanie surowej cegły szkła czy innego materiału, w połączeniu z lampami loftowymi daje niesamowity efekt. Właściwie dobrane oświetlenie nadaje całości wyglądu eleganckiego oraz niezwykle komfortowego. Lampy industrialne to wręcz nieodłącznym elementem takiej aranżacji.

lampy loftowe

Lampy loftowe, chociaż nawiązują do oświetlenia fabryk, charakteryzują się niesamowicie ciekawymi formami. Najczęściej wykonane są one z metalu oraz szkła, dzięki czemu doskonale odnajdują się we wnętrzach industrialnych. Ponadto, współczesne lampy loftowe są niezwykle zróżnicowane pod względem kształtów, kolorów i stylów. Na rynku można znaleźć zarówno lampy wiszące loftowe - industrialne pojedyncze, jak i mające wiele źródeł światła. Wiele z nich posiada również możliwość regulowania wysokości, co jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Lampy loftowe mogą być wykorzystywane także w postaci oświetlenia dodatkowego, aby uczynić dane wnętrze jeszcze jaśniejszym, a tym samym – przytulniejszym.

Decydując się na zakup oświetlenia należy pamiętać nie tylko o ich funkcjonalności, ale także i dopasowaniem do naszego wnętrza. Jak wspominaliśmy wcześniej, lampy loftowe najlepiej komponują się z pomieszczeniami w stylu industrialnym, jednakże doskonale sprawdzają się także w minimalistycznych, nowoczesnych aranżacjach. To idealne wykończenie i dla mieszkań urządzonych w stylu retro – doskonale pasują do nich wizualnie! Uniwersalizm tego typu lamp przejawia się w materiałach, z których zostały wykonane oraz kolorystyce. Szarości, czerń i brązy łatwo wpasowują się w obecne trendy, dlatego też oświetlenie loftowe - industrialne sprawdzi się do każdego wnętrza z wyższym sufitem.

lampy industrialne

Lampy loftowe – industrialne łączą w sobie unikalny design, uniwersalne zastosowanie, niepowtarzalny wygląd i wysoką jakość wykonania. Są doskonałym wykończeniem dla nowoczesnych mieszkań, w których na pierwszym miejscu postawione są funkcjonalność i elegancja. To trwałe produkty, wykonane z najlepszych materiałów, takich jak szkło, stal, chrom czy miedź. Lampy loftowe to gwarancja stworzenia oryginalnego wnętrza i nietuzinkowy element wykończający każdą współczesną aranżację!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą lamp loftowych sklepu MEGALAMPY. Jesteśmy przekonani, że odnajdą Państwo w naszym asortymencie interesujące produkty, których użytkowanie będzie niezwykle satysfakcjonujące. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi rodzajami lamp – zarówno do domu, jak i ogrodu.

Komentarzy

Zostaw komentarz