Dostawa:

W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, żeby towar został dostarczony do klienta w jak najkrótszym czasie.


Koszty wysyłki towaru:

Przesyłka kurierska FEDEX:

przedpłata – 18,00 zł

za pobraniem– 25,00 zł

Darmowa dostawa przy zakupie powyżej 500 zł

 • Ceny dostawy dotyczą przesyłki na terenie Polski.
 • Darmowa dostawa zamówień na kwotę powyżej 500 zł nie dotyczy paczek adresowanych poza granice Polski.
 • Darmowa dostawa nie obowiązuje podczas łączenia zamówień.
 • Termin dostawy liczony jest od dnia wysyłki zamówienia.

Wysyłka i zwroty

 1. Sklep megalampy.com wysyła zamówione produkty za pośrednictwem firmy  pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Wysyłka możliwa jest tylko na terenie Polski.
 2. Wszystkie przesyłki są starannie zapakowane.
 3. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone od uszkodzenia i zaginięcia.
 4. Z przesyłką dostarczana jest faktura VAT - stanowiąca podstawę do zwrotu lub gwarancji.
 5. Zamówiony towar wysyłamy w ciągu 2-21 dni roboczych od daty zamówienia. W przypadku braku towaru w magazynie klient jest poinformowany e-mailem .
 6. Przy zamówieniach zawierających klika lub kilkanaście pozycji zamówienie zostanie wysłane po skompletowaniu całego zamówienia, chyba, że strony postanowią inaczej.
 7. Przy zamówieniach, których wartość przekracza kwotę 2000 zł sklep rozpocznię realizację zamówienia po wcześniejszym uiszczeniu przez Klienta zadatku w wymiarze 25% wartości zamówienia, jednak nie mniej niż 500 zł.
 8. Koszty przesyłki pokrywane są przez Klienta, chyba że strony ustalą inaczej.
 9. W dniu wysyłki towaru Klient jest informowany o tym fakcie poprzez wiadomość e-mail.
 10. W przypadku odmowy przyjecia przesyłki za pobraniem, bez wcześniej potwierdzonej rezygnacji z zamówienia koszty z tego tytułu ponosi Klient.
 11. Przy odbiorze przesyłki należy w obecności kuriera sprawdzić czy opakowanie z towarem jest oryginalnie zapakowane. W przypadku gdy paczka jest otwarta lub w widoczny sposób uszkodzona, należy spisać w obecności kuriera protokół szkody (odpowiedni druk reklamacyjny posiada przy sobie kurier firmy przewozowej) i nie odbierać przesyłki oraz niezwłocznie skontaktować się ze sklepem megalampy.com
 12. Po odbiorze nieuszkodzonej przesyłki należy otworzyć paczkę i sprawdzić czy jej zawartość zgadza się z zamówieniem oraz czy towary nie są uszkodzone. W razie konieczności należy spisać protokół reklamacyjny i natychmiast skontaktować się ze sklepem megalampy.com(Zgodnie z obowiązującym Prawem Przewozowym Klient, który zauważył uszkodzenie zawartości przesyłki po odjeździe kuriera może zgłosić ten fakt firmie kurierskiej  i zażądać przyjazdu kuriera w celu spisania protokołu. Kurier ma obowiązek przyjechać do Państwa i spisać protokół na zgłoszoną przez Państwa szkodę. Wszelkie reklamacje do firmy przewozowej, wg prawa przewozowego, mogą być zgłaszane w terminie do 7 dni od chwili odbioru przesyłki.

  Uwaga!
  W przypadku uszkodzenia zawartości przesyłki w transporcie protokół reklamacyjny spisany w obecności kuriera jest jedyną podstawą do uznania ewentualnych reklamacji zaistniałych podczas transportu. Druk reklamacyjny posiada przy sobie kurier firmy przewozowej.
 13. W przypadku reklamacji wadliwy towar należy zapakować w oryginalne opakowanie wraz ze wszelkimi dodatkami, które Klient otrzymał przy dostawie, (instrukcje, przewody) dołączyć kopię otrzymanej faktury oraz pisemny opis reklamacji i odesłać na własny koszt do sklepumegalampy.com. W przypadku braku oryginalnego opakowania lub innych elementów megalampy.com może odmówić uwzględnienia reklamacji i zastrzega sobie prawo odesłania reklamowanych elementów do Klienta na jego koszt.
 14. Każda reklamacja rozpatrywana jest indywidulanie.
 15. Po uznaniu reklamacji reklamowany towar zostanie wymieniony na nowy , naprawiony lub Klientowi zostaną dostarczony nowe komponenty (np. klosze).

 

Zwroty

 1. Klient może dokonać zwrotu towaru w terminie 10 dni od daty dostarczenia produktu (zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów...) pod warunkiem, że jest nie uszkodzony, oryginalnie zapakowany wraz z kompletem dokumentacji i akcesoriów oraz nie nosi śladów eksploatacji. Do zwracanego produktu niezbędna jest faktura dostarczona wraz z przesyłką.
 2. Od umowy odstąpić może jedynie Klient mający status konsumenta w myśl art. 22[1] kodeksu cywilnego, czyli osoba fizyczna dokonująca czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.
 3. Pełen zwrot pieniędzy za towar (nie zwracamy kosztów przesyłki) będzie uznany w przypadku odesłania pełnowartościowego towaru (na koszt Klienta) wraz z numerem własnego rachunku bankowego na który zwrot ma być wykonany.
 4. Gwarantujemy zwrot kwoty wartości produktu, koszty opakowania i wysyłki towaru ponosi Klient i nie podlegają one zwrotowi.
 5. Zwrot pieniędzy następuje tylko w formie przelewu po otrzymaniu zwrotu towaru wraz z w/w dokumentami.
 6. W przypadku wysłania towaru w stanie nie nadającym się do dalszej sprzedaży zwrot zostanie odesłany do Klienta na jego koszt. Należy zabezpieczyć odsyłany produkt starannie. Produkt musi być zwrócony w takim stanie w jakim został dostarczony. Tylko produkty nieuszkodzone w transporcie zwrotnym mogą być kwalifikowane do procedury zwrotnej.
 7. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem