Oświetlenie schodowe

Oświetlenie schodowe to bezpieczeństwo i atrakcyjny wygląd. Oświetlenie klatki schodowej jest istotną kwestią ze względu bezpieczeństwa, jak i w trakcie aranżacji wnętrza. Oświetlenie schodów, poza tym, że dodaje uroku miejsca, to również potrafi zbudować określony nastrój i klimat.

Jakie powinno być oświetlenie na klatce schodowej?

Oświetlenie te przede wszystkim powinno być delikatne i posiadać znacznie niższy poziom natężenia niżeli oświetlenie, które istnieje w pokojach. Oświetlenie schodów powinno przede wszystkim być dobrane do miejsca, nie powinno oślepiać użytkownika.

Jakie rodzaje oświetlenia oferuje sklep?

Nasz sklep posiada bogatą ofertę różnorodnych lamp przeznaczonych na schody, w jej skład wchodzi między innymi szklana lampa wisząca do szynoprzewodu, reflektor szynowy, oprawa do wbudowania, okrągła lampa wisząca, a także mała lampa do szynoprzewodu i spot szynowy.

Jak dobrze wybrać oświetlenie?

Przede wszystkim klient powinien przeanalizować jakie oświetlenie go interesuje – czy małe podłogowe, czy też wisząca lampa. Ponadto powinien określić, czy pomieszczenie jest odpowiednie (np. pod względem wielkości) na dane oświetlenie. Dopiero na koniec warto przeanalizować jaki styl i kolor lamp będzie idealnie wkomponowywać się do całości pomieszczenia.

Nietrudno wyobrazić sobie co mogłoby się stać, gdyby zabrakło odpowiedniego oświetlenia na klatce schodowej. Dlatego warto odpowiednio przemyśleć zakup tego produktu, by służył i dawał bezpieczeństwo.