Lampy ledowe 

Kolejną, nowoczesną propozycją jest oświetlenie ledowe, które należy do zaawansowanej technologii. Obecnie jest to bardzo częsty wybór wśród wielu kupujących. Oświetlenie, ledowe jest wybierane znacznie częściej, niż tradycyjne.

Lampy ledowe Azzardo

Oświetlenie ledowe jest dziś na czasie, ponieważ rozwiązanie to zalicza się do tych energooszczędnych i ekologicznych. Zużycie prądu takiego światła jest niże aż o 80%. korzysta się z tego nie tylko w domach ale i przy bilbordach, iluminacjach itp.

Lampy ledowe RabaLux

Lampy ledowe to bardzo trwały rodzaj oświetlania, który jest odporny na wszelkiego rodzaju wstrząsy. Pełna moc światła, jest osiągana od razu po włączeniu. Można korzystać z nich nawet do 50 godzin.

Lampy ledowe Italux

Wśród lamp ledowych można zaopatrzyć się w każdy rodzaj – od stojących, po wiszące. Ostatnio stały się też modne ledowe paski montowane na ścianach. Dzięki takiej technologii, możliwe jest osiągnięcie różnych wizualnych efektów. Lampy ledowe mają różne wzory i kształty, co jest znacznym ułatwieniem, podczas dopasowywania ich do wnętrza pomieszczenia.