Lampy ledowe

Lampy ledowe

Następnymi lampami, na jakie chcemy zwrócić Waszą uwagę, jest na pewno wszystkim znane oświetlenie ledowe. Wykorzystuje się je w nowoczesnych wnętrzach. Charakteryzuje się przede wszystkim zaawansowaną technologią, która otwiera drogi do różnych możliwości. Głównie dlatego, jest tak chętnie wybierane przez projektantów wnętrz, czy też osoby, urządzające się samodzielnie. Lampy ledowe kupowane są o wiele częściej, od tradycyjnych. A dlaczego? O tym opowiemy nieco niżej.

Lampy ledowe Azzardo

Oświetlenie ledowe jest dziś na czasie, ponieważ rozwiązanie to zalicza się do tych energooszczędnych i ekologicznych. Zużycie prądu takiego światła jest niże aż o 80%. korzysta się z tego nie tylko w domach ale i przy bilbordach, czy też różnych iluminacjach. Jakby tego było mało, ledowe lampy zaliczane są do bardzo trwałego rodzaju oświetlenia, co udowadnia odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i wstrząsy. Warto zastanowić się tutaj nad zakupem u marki Azzardo, która dysponuje lampami wysokiej jakości. Co więcej, w „ledówkach”, pełna moc światła, jest uzyskiwana już w momencie włączenia lampy. Ogromną ich zaletą, jest to, iż żarówki wystarczają na bardzo długo. Można z nich korzystać nawet do 50 godzin.

Lampy ledowe RabaLux

Lampy ledowe to znakomite rozwiązanie do wnętrz, o charakterze nowoczesnym. Podnoszą wizualnie wartość pomieszczenia i nadają mu eleganckiego charakteru. Plusem oświetlenia led jest to, że występuje w nim wiele wariantów kolorystycznych. Nie trzeba też sięgać po klasyczne żarówki. Bardzo modne w ostatnim czasie stały się ledowe paski, które wspaniale prezentują się np. we wnękach pomieszczeń, bądź za dodatkową ścianą. Z takich stylizacji, korzysta się zazwyczaj w salonach, chodź mają one również swój urok w jadalniach, bądź sypialniach. Wszystko jest zależne od układu mieszkania. Jeśli jesteś osobą, która szuka czegoś z klasą, polecamy zapoznać się z lampami marki Rabalux. Jest ona bowiem doskonałą inspiracją, do wielu ciekawych pomysłów na wnętrza.

Lampy ledowe Italux

Wśród lamp ledowych można zaopatrzyć się w każdy rodzaj – od stojących, przez kinkiety, po wiszące. Dzięki technologii led, możliwe jest uzyskanie przeróżnych, efektów świetlnych, które z pewnością zachwycą waszych gości. Ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się także podłogowe paski ledowe. W zależności od barwy światła, w pomieszczeniu może utworzyć się magiczna, a nawet tajemnicza atmosfera. Coś takiego sprawdza się przede wszystkim w sypialniach. Odpowiedni dobór koloru może działać również relaksująco i uspokajająco. Możliwe jest także ustawianie, za pomocą pilota jasności. Dzięki temu nie męczy się wzrok i nie występują bóle głowy. Lampy o ciekawym wzornictwie i kształtach znajdziecie Państwo także u firmy Italux. Nie bój się zatem sięgnąć po oświetlenie z klasą! To właśnie ono, potrafi zmienić całe wnętrze i jest jednym z jego głównych elementów.