Lampy loftowe - industrialne

Lampy loftowe - industrialne

Dzisiejsza moda staje się coraz bardziej zaskakująca, a dlaczego? Wracają bowiem w łaski stylizacje z lat 50. Chodzi nam oczywiście o wnętrza industralne. Niegdyś wykorzystywano do nich opuszczone fabryki, magazyny, czy nawet sale produkcyjne. Były one doskonałym miejscem dla pisarzy i artystów. Obecnie panują trendy na mieszkania w stylu loftowym w różnych stylizacjach. Opiera się ona głównie na wnętrzach, w których panuje minimalizm. Oczywistym jest fakt, iż nie może zabraknąć głównego elementu, jaki stanowi odpowiednie industralne oświetlenie. Bardzo ważne jest zastosowanie lamp na długich zwisach. Jest to charakterystyczny motyw i to właśnie dzięki niemu, uwydatniane są pozostałe części pomieszczenia.

Lampy loftowe Azzardo

Osoba decydująca się na wybór lampy loftowej, musi mieć świadomość, iż cofa się stylizacją do dawnych lat. Styl ten jest dość oryginalny, ale pomimo że występował tak dawno temu, ma swoje miejsce we współczesności i jest to nic staromodnego. Wybór modelu industralnej lampy loftowej, to krok do tego, aby cofnąć się nieco do dawnych lat. Zakup takiego elementu, ma na celu pokazanie idealnej prostoty całego wnętrza, dlatego też i ona sama nie może mieć nadmiaru dodatków, czy zbędnych wzorów. Chodzi przede wszystkim o to, aby wyeksponować żarówkę. Wnętrze przybiera wtedy zupełnie inny charakter i staje się wyjątkowe. Marka Azzardo posiada szeroki wachlarz wyboru lamp industialnych o różnych kloszach i długościach zwisu.

Lampy loftowe RabaLux

Jak wspomnieliśmy wyżej, loftowe lampy nie posiadają przesadnego wzornictwa i dodatków. W tym właśnie tkwi cały urok takiego oświetlenia. Proste, nieskomplikowane kształty, zwracają uwagę na resztę wnętrza, które charakteryzuje się ścianami w stanie surowym np z cegły. Jeśli więc jesteś posiadaczem mieszkania w podobnym stylu, ale jeszcze nie skończyłeś go projektować, polecamy spojrzeć na ofertę lamp loftowych, jaką prezentuje firma Rabalux. Każdy ma możliwość odpowiednio dobrać odcień i kształt lampy, który nada wnętrzu industrialnego wyglądu. A jeśli nie jesteś osobą, która posiada zasobny portfel, z pewnością będziesz mógł znaleźć coś niedrogiego i równie pasującego do Twojego pomysłu na idealne wnętrze.

Lampy loftowe Italux

Lampy industralne wspaniale prezentują się np. nad stołem w jadalni. Świetnie sprawdzają się także w głównej części mieszkania, czyli w salonie. Wnętrza tego rodzaju przeznaczone są dla osób, które uwielbiają minimalizm i prostotę. Lampa loftowa ma także za zadanie, by zwrócić uwagę na konstrukcję mieszkania oraz na rury i kable. W pomieszczeniu powinny dominować odcienie szarości, zaś jeśli chodzi o klosze lamp, bardzo dobrze sprawdzają się również szare, jak i czarne, brązowe, mosiężne i miedziane. Marka Rabalux jest bogata w różnego rodzaju oświetlenie o tym charakterze. W przypadku urządzania mieszkania, nie powinny pojawić się nawet najmniejsze problemy z dopasowaniem oświetlenia. Oczywiście nie jest też powiedziane, że każda lampa musi mieć taką samą długość. Można ją dopasować poprzez wyregulowanie zwisu na upragnioną długość.