Plafony nowoczesne 

Plafony nowoczesne Azzardo

Plafony nowoczesne to lampy, które doskonale sprawdzają się do niewysokich pomieszczeń. Zajmują niewiele miejsca, dają mnóstwo światła, które – zależnie od klosza – może być rozproszone lub skierowane punktowo. To niezwykle atrakcyjne lampy, ponieważ nie oślepiają i równomiernie oświetlają pomieszczenia. Mogą być zamontowane w kuchni, w przedpokoju, a nawet i w pokoju dziecięcym – maluchy nie będą w stanie o nią zaczepić w żaden sposób. Geometryczne modele z powodzeniem można zastosować także w dużych, minimalistycznych salonach – za ich pomocą można stworzyć doprawdy wyjątkowe wnętrze!

Plafony nowoczesne Italux

Plafony mocuje się do sufitu lub do ściany. Są chętnie wykorzystywane, ponieważ – jak wspominaliśmy wcześniej – ich światło jest łagodne i nie razi w oczu. Sprawdzają się jako oświetlenie ogólne każdego pokoju, także biura. W tym wypadku należy pamiętać jednak o dodatkowym oświetleniu miejsca pracy lampą miejscową.

Plafony nowoczesne RabaLux

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszych plafonów nowoczesnych. Oferujemy lampy o rozmaitych kloszach oraz kształtach.