Lampy wiszące do ogrodu 

Lampy wiszące RabaLux

Wybierając idealne oświetlenie do ogrodu, nie można pominąć okolic wejścia do domu. Należy dokładnie zaplanować je, bowiem wpływa ono zarówno na nasze bezpieczeństwo, jak i zwiększa komfort przesiadywania w ogrodzie i powrotów o późnych porach.

Lampy wiszące Azzardo

Doskonałym wyborem w tym wypadku są ogrodowe lampy wiszące, które można umieścić nie tylko nad wejściem, ale również w okolicach zejścia do ogrodu. To bardzo praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które zdecydowanie warto przemyśleć. Współcześnie nie brakuje atrakcyjnych modeli, które tworzą niepowtarzalny klimat i budzą pozytywne emocje. Jeśli drzwi domu są znacznie oddalone od płoty, praktycznym pomysłem jest zastosowanie kilku lamp stojących w okolicach furtki. Dobrym rozwiązaniem są także lampy z czujnikami ruchu, które pozwalają zaoszczędzić na rachunkach za prąd, ponieważ włączają się automatycznie i wyłączają po określonym czasie.

Lampy wiszące Italux

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych lamp ogrodowych. Posiadamy w sprzedaży wiele atrakcyjnych lamp wiszących (i nie tylko), pięknie urozmaicających tereny obok domu!