Lampy wiszące do ogrodu

Lampy wiszące RabaLux

Wybierając idealne oświetlenie do ogrodu, nie można pominąć okolic wejścia do domu. Należy zaplanować je dokładnie, bowiem wpływa ono zarówno na nasze bezpieczeństwo, jak i zwiększa wygodę przesiadywania w ogrodzie oraz komfort powrotów o nocnych porach. Lampy wiszące RabaLux to znakomity pomysł na oświetlenie ogrodu oraz innych miejsc, m.in. balkonu oraz tarasu. Uniwersalny design sprawia, że są również modną dekoracją, obok której ciężko przejść obojętnie.

Oświetlenie zewnętrzne wiszące to fenomenalna opcja dla osób, które cenią funkcjonalność połączoną z tradycyjnymi rozwiązaniami. Modele ogrodowe radzą sobie zarówno z niską, jak i wysoką temperaturą, wilgocią oraz innymi szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Ze względu na swoją odporność doskonale nadają się do zawieszenia na ganku lub przy wejściu. Można wykorzystać je również do oświetlenia przydomowej altanki.

Lampy wiszące Azzardo

Lampy wiszące do ogrodu charakteryzują się również wieloma atrakcyjnymi możliwościami. Między innymi można regulować wysokość ich zawieszenia, dzięki czemu dopasowanie ich do danego miejsca jest banalnie łatwe. Lampy wiszące Azzardo są nie tylko praktyczne, ale i pozwalają stworzyć niepowtarzalną atmosferę w ogrodzie – szczególnie po zmroku. Ponadto, wiele modeli posiada czujniki zmierzchu i ruchu. Pozwalają one znacząco zaoszczędzić na rachunkach za prąd, ponieważ włączają się automatycznie i wyłączają po określonym czasie oraz skutecznie odstraszają niezapowiedzianych gości oraz dzikie zwierzęta. Wiszące lampy do ogrodu to gwarancja zapewnienia bezpieczeństwa terenu wokół naszego domu oraz nas samych.

Lampy wiszące Italux

Lampy wiszące Italux można umieścić nie tylko nad wejściem, ale również w okolicach zejścia do ogrodu. To bardzo praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które zdecydowanie warto przemyśleć. Współcześnie nie brakuje atrakcyjnych modeli, które tworzą niepowtarzalny klimat i budzą w odwiedzających pozytywne emocje. Jeśli drzwi domu są znacznie oddalone od płotu, praktycznym pomysłem jest zastosowanie kilku lamp stojących w okolicach furtki. Dobrym rozwiązaniem są także lampy z czujnikami ruchu, o których wspominaliśmy wcześniej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych lamp ogrodowych. Posiadamy w sprzedaży wiele atrakcyjnych lamp wiszących (i nie tylko), pięknie urozmaicających tereny obok domu! Z naszymi lampami wiszącymi podkreślisz wyjątkowy klimat swojego ogrodu oraz zachwycisz każdego przechodnia!