Oświetlenie led

LED – oświetlenie, w które warto zainwestować

LED to skrót od „light emitting diode” (dioda emitująca światło). Pojawienie się tej technologii było przełomowym krokiem na przód w branży oświetleniowej. Wyróżniają się efektywnością energetyczną oraz wyjątkową trwałością, ale nie tylko.

Korzyści

Światło LED to nie tylko oświetlenie, światło to tworzy wspaniały klimat i jest ozdobą całego pomieszczenia.  Światło wręcz rozlewa w pomieszczeniu, tworząc piękny efekt. Stosowanie lamp LED zapewnia przyjemność, komfort i bezpieczeństwo. Kolejnym plusem takiego rodzaju rozwiązania, jest możliwość regulacji natężenia oświetlenia przy pomocy sterownika na pilota, daje to poczucie swobody i wolność wyboru. . Diody LED pomogą osiągnąć najwyższy poziom efektywności światła oraz dostępne są w różnych barwach.

Jednak w rankingu korzyści przy wyborze oświetlenia LED, jest fakt, że jest ono bardzo  ekonomiczne, a co za tym idzie  - przyjazne dla środowiska naturalnego o klimatu. 

Diody LED gwarantują sporą oszczędność, ponieważ zużycie energii jest aż! o 90 procent niższe niż w przypadku zwykłych żarówek. Dodatkowo, dzięki długiej trwałości, lampy i żarówki LED – obniżają produkcję odpadów.

Do jakich pomieszczeń?

Powyższe zalety technologii LED są tak oczywiste, że powinny być stosowane coraz częściej i  praktycznie w każdym pomieszczeniu mieszkalnym, jak i na zewnętrz.

Lampy i żarówki LED sprawdzą się idealnie w jadalni i kuchni, w łazience, kończąc na holu czy korytarzu.

Dążymy do oczekiwań naszych klientów na szybki zwrot inwestycji przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów energii, stąd w naszym sklepie tak szeroki wybór oświetlenia LED do pomieszczeń mieszkalnych i nie tylko..