Żarówki 360 stopni

Może się wydawać, że wybór żarówek do domu to oczywista i łatwa sprawa. Jednak w dzisiejszych czasach przy tak szerokim wyborze żarówek można się pogubić. Dzięki temu każdy jest w stanie dobrać oświetlenie wedle własnych referencji – biorąc pod uwagę na przykład dobór intensywności, czy gamy kolorystycznej. Coraz popularniejsze stają się na przykład żarówki 360 stopni.

Jak wybrać oświetlenie?

Początkowo warto zastanowić się, na jaki rodzaj żarówki warto się zdecydować, jakie zalety i wady wiążą się z poszczególnymi rodzajami żarówek dostępnych na rynku. W naszym sklepie znaleźć można szereg różnych żarówek.

Ważnym elementem podczas wyboru jest odpowiedni gwint żarówki. To element, o którym nie można zapomnieć, ponieważ odpowiedni gwint umożliwia zamontowanie żarówki. 

Kolor światła należy dobrać w zależności od preferencji, ale także miejsca, w którym żarówka będzie zamontowana, na przykład w salonie dobrze będzie wyglądało ciepłe światło, a w kuchni zimne, ledowe oświetlenie. Jeżeli zależy nam na oszczędności, wybierajmy żarówki energooszczędne. 

Żarówka 360 stopni

W ofercie naszego sklepu znaleźć można żarówki ledowe 360 stopni. Żarówki dostępne są w 4 różnych wersjach. Żarówki mają gwint E27, czyli najczęściej występujący, dzięki czemu będzie pasował do większości lamp znajdujących na rynku. Żarówki są dostępne w barwie zimnej, ciepłej i białej. Dodatkowo oferujemy żarówkę kinkiet ścienny 360 stopni. Żarówki z naszego sklepu pasują do mieszkań, domów oraz biur.