Żarówki bezprzewodowe

W naszym sklepie posiadamy wysokiej jakości żarówki bezprzewodowe, które są połączeniem klasycznego designu z nowoczesnymi technologiami. Te produkty wyjątkowo poprawiają funkcjonalność produktów oświetleniowych. Klienci chętnie montują je zarówno w domach, jak i biurach.

Żarówki bezprzewodowe są coraz popularniejsze

Żarówki bezprzewodowe cieszą się ogólnym zainteresowaniem, gdyż zdalne sterowanie z telefonu i długa żywotność to nie są ich jedyne atuty. Posiadają one szereg innych funkcji, które cieszą oko, a czasem też ucho. Niektóre żarówki są objęte gwarancją nawet do 2 lat.

Przebojowe żarówki

Do przebojowych żarówek zaliczamy te, które nie tylko pozwalają na klasyczne zdalne sterowanie, ale posiadają też szeroką gamę barw bądź są wzbogacone o głośnik.

Żarówki bezprzewodowe w ofercie naszego sklepu

W naszym sklepie znajdziesz takie żarówki bezprzewodowe jak żarówka muzyczna LED 5W E27  kolor Eko-Light Bluetooth, która jest wyposażona w kolorowe światło i zintegrowany z nim głośnik.

W naszej ofercie znajdziesz również żarówkę GU-10 5W  WI-FI Smart  RGB Azzardo z paletą 16 mln barw, która umożliwia zmianę temperatury światła i zakresu jasności. Jest kompatybilna z aplikacją na telefon.

W naszym sklepie można dostać również klasyczne żarówki WI-FI Smart. Są to żarówki sterowane zdalnie, posiadające takie funkcje jak włącz/wyłącz, regulacja temperatury barwy i natężenia światła. Polecamy takie produkty jak żarówka LED WI-FI Smart 7W E27 Bulb Azzardo oraz wiele innych produktów doskonałej jakości.