Żarówki filamentowe

Żarówki filamentowe są to żarówki wykorzystywane głównie w charakterze dekoracyjnym. Posiadają specjalne diody, które są podobne do klasycznych żarników. Są jednak bardziej energooszczędne niż tradycyjne. Przez wykorzystanie technologii COG znacznie redukują ciepło wytwarzane w trakcie pracy.

Charakterystyka żarówek filamentowych

Żarówki filamentowe wykorzystują specyficzną technologię LED, przez co osiągają mniejsze wartości mocy świetlnej, dlatego lepiej używać ich jako dekoracji niż do standardowego oświetlenia. Łączą klasyczny wygląd z energooszczędnym rozwiązaniem. Żarówki filamentowe charakteryzują się specyficznym kształtem diod COG, co sprawia, że każda z nich jest unikatowa. 

Zastosowanie żarówek filamentowych

Żarówki filamentowe są obecnie bardzo modne, co sprawia, że mają zastosowanie w miejscach użytku publicznego, takich jak restauracje. Sprawdzają się w miejscach z klasycznym wystrojem, jak również w pomieszczeniach vintage. Żarówki idealnie wpasowują się w różne pomieszczenia pokazując swój charakter i indywidualizm. 

Przykłady żarówek filamentowych

Istnieją różne rodzaje żarówek filamentowych. Dla przykładu są to na przykład takie produkty z naszej oferty jak żarówka filamentowa LED 0.5W 2770K ciepła Eko-Light, żarówka LED filamentowa srebrna 7,5W G125 E27 Eko-Light, żarówka filamentowa LED srebrna 5,5W G80 E27 Eko-Light, żarówka filamentowa LED 4W E27 2700K Eko-Light. Każda z nich upiększy mieszkanie i sprawi, że nabierze ono zupełnie innego charakteru.