Blog - co nowego?

Światło jest niezbędne człowiekowi do życia w równym stopniu jak woda i powietrze.
0 komentarze
178 odsłony
Blog

Od zarania wieków człowiek poszukiwał światła. Dlatego tak ważne jest jego usadowienie w naszym codziennym życiu. Aby zapewnić sobie odpowiednie warunki do pracy oraz prawidłowego funkcjonowania po pracy musimy zadbać o doskonałe oświetlenie. 

Czym powinniśmy się kierować przy wyborze oświetlenia do mieszkania?
0 komentarze
207 odsłony
Blog

Pamiętamy kiedy wielka betonowa płyta oferowała nam mieszkania, w których wisiały nudne żarówki w nijakich oprawach - po jednej w każdym pomieszczeniu. Na dodatek centralnie po środku sufitu. Nie oświetlały tych miejsc co powinny. Powoli na rynku dokonywała się rewolucja oświetleniowa.

Lampy ledowe – najlepsze rozwiązanie
0 komentarze
276 odsłony
Blog

Oświetlenie LED cieszy się sporą popularnością w biurach oraz w domach. To przecież od jakości światła zależy nasze zdrowie, warunki, w których odpoczywamy i pracujemy oraz estetyka wystroju. Coraz częściej tradycyjne żarówki i halogenowe żarówki wymieniane są na LED-y, gdyż oświetlenie LED zużywa od 80% do 90% mniej energii niż klasyczne oświetlenie.

Jak oświetlić ogród, aby stał się naszą przystanią
0 komentarze
314 odsłony
Blog

Odpowiednie oświetlenie w ogrodzie i strefie wokół niego doda uroku i podkreśli charakter tego terenu. Organizując tą przestrzeń należy zadbać nie tylko o stoły, krzesła, donice, kwiaty i krzewy, ale również, a nawet przede wszystkim – o odpowiednie oświetlenie ogrodowe. 

Lampy Loftowe - styl industrialny zyskuje na popularności
0 komentarze
994 odsłony
Blog

Pomieszczenia industrialne stale zyskują na popularności. Charakteryzują się one wysokimi sufitami, dużą przestrzenią oraz surowym, minimalistycznym wykończeniem. Najlepszym akcentem dla takich miejsc są lampy loftowe – takie oświetlenie doskonale podkreśli wyjątkowy charakter wnętrza!