Żarówki E27

Dostępne w naszym sklepie żarówki to między innymi propozycje, które mają wykorzystany najbardziej popularny gwint określany symbolem E27. Z dwóch najbardziej popularnych gwintów w żarówkach ten odnosi się do tych, które mają szeroki, gruby gwint kończący żarówkę.

Popularność tego gwintu związana jest między innymi z tym, że żarówki takie wykorzystywane są w wielu lampach i żyrandolach dostępnych w szerokiej sprzedaży na całym świecie.

Popularna żarówka w różnych rodzajach 

Popularna żarówka z gwintem E27 należy do najczęściej wybieranych, w związku z czym nie powinno być zaskoczenia, że pojawia się także w sprzedaży w wielu różnych typach. Zróżnicowanie dotyczy między innymi efektywności świetlnej, liczby lumenów, jakie generuje żarówka. 

Żarówka z dużym gwintem dostępna jest także w sprzedaży przy różnych odcieniach światła, może generować światło zarówno o barwie chłodnej, jak i ciepłej — w zależności od potrzeb kupującego. Szukając żarówek z gwintem E27 można będzie wybrać żarówki różnej wielkości. 

Efektywność proponowanych żarówek 

Oferowane żarówki z gwintem E27 dostępne są w różnych cenach, co związane jest z technicznymi możliwościami żarówek. Jednocześnie na cenę wpływa również to, jak wygląda sama żarówka — jeśli są to propozycje dekoracyjne, to cena będzie automatycznie wyższa. Najtańsze będą żarówki standardowe o średniej mocy bez elementów dekoracyjnych. Jednocześnie producenci różnicują swoje żarówki wprowadzając do sprzedaży sporo dekoracyjnych propozycji.