Żarówki G4

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz

Do popularnych małych żarówek należy zaliczyć te z gwintem G4, które należą obecnie do tych najbardziej popularnych, jeśli chodzi o żarówki na napięcie 12V. Charakteryzują się małym rozmiarem i mogą występować jako żarówki halogenowe albo jako ledowe. Żarówka LED G4 to energooszczędny zamiennik tradycyjnych halogenów wyposażonych w tak zwany igiełkowy gwint.

Halogenowe żarówki będą tańsze, ale również mniej wytrzymałe niż żarówki ledowe. 

Małe żarówki G4 na 12V – żarówki o różnej barwie światła 

Wśród licznych propozycji, jeśli chodzi o żarówki G4, można mówić o żarówkach, które dają różną barwę światła i tym różnią się między sobą. 

To popularna propozycja między innymi ze względu na mały rozmiar, co zwiększa możliwości, jeśli chodzi o zastosowanie takich żarówek. Najbardziej popularnym rozwiązaniem będzie wykorzystywanie małych żarówek G4 do oświetlenia sufitowego, w tym także w ramach sufitu podwieszonego. 

Oferty żarówek G4 

Sięgając po żarówki G4 trzeba oczywiście zwrócić uwagę na charakterystyczny gwint, którym te żarówki są zakończone. Mają one gwint w postaci dwóch cienkich szpilek, które wpasowują się w wąskie gniazdo lampki. Wykonanie w takiej formie sprawia, że trzeba zwracać uwagę na ten gwint i uważać, aby nie doszło do złamania małej metalowej igły, ponieważ wtedy żarówka nie będzie nadawała się do użytku.