Żarówki G9

Wśród licznie oferowanych żarówek znaleźć można wiele ciekawych propozycji również z takimi zakończeniami, gdzie nie mają standardowego gwintu. W tym zakresie można między innymi wymienić żarówki typu G9 zakończone dwoma igłami, które charakteryzują się dość dużą popularnością.                 

Wśród tych propozycji właśnie żarówki G9 należą do tych najbardziej popularnych. Dlatego zdecydowana większość producentów posiada te żarówki w swojej ofercie. Te żarówki również pojawiają się w sprzedaży w różnych formach. Poznaj naszą ofertę.

Żarówki G9 popularne halogeny 

Wśród tych propozycji, które cieszą się największym zainteresowaniem, jeśli chodzi o żarówki G9 są te o charakterze halogenowym. Żarówki te charakteryzują się zadowalająca wytrzymałością, a jednocześnie ich zakup nie generuje bardzo wysokich kosztów. Dlatego to popularny wybór.

Na uwadze warto również mieć żarówki LED z wejściem G9, które także są dostępne w sprzedaży. Te żarówki będą droższe niż halogenowe, natomiast będą się charakteryzowały lepszą wytrzymałością niż żarówki halogenowe. 

Zastosowanie małych żarówek 

W przypadku żarówek G9 możemy mówić o ich sporej popularności i zastosowaniu między innymi w niedużych lampkach, gdzie to źródło światła powinno mieć niewielki rozmiar, a jednocześnie charakteryzować się dobrą wydajnością. Żarówki G9 mimo małych rozmiarów są w stanie zapewnić dużą ilość światła. Popularne żarówki halogenowe z wejściem G9 znajdziesz w naszym sklepie.