Lampy do kuchni

Jaka jest idealna lampa do kuchni i gdzie można ją znaleźć? Nasz sklep posiada w swojej ofercie szeroki wybór bardzo nowoczesnych i funkcjonalnych lamp. Jest to zarówno oświetlenie sufitowe do jadalni i nad stół lub wyspę kuchenną, jak i kinkiety oraz oprawy do świateł LED. Również lampy do szyn magnetycznych zyskują na popularności w stylowej kuchni.  

Nowoczesne lampy wiszące do kuchni i jadalni

W kuchni zwykle potrzebne są różne źródła światła. Ważne są lampy wiszące, np. w kształcie podłużnej tuby. Lampy potrójne lub pojedyncze typu tuba idealnie sprawdzą się nad stołem, wyspą kuchenną lub po prostu pośrodku kuchni.  Z kolei reflektory z możliwością regulacji kąta padania światła pozwolą indywidualnie dopasować oświetlenie do wnętrza. Reflektory są pojedyncze, podwójne lub potrójne.

Nowoczesna lampa do kuchni posiada także regulację natężenia światła. W naszym sklepie znajdziesz minimalistyczne lampy wiszące z regulacją barwy. Ciekawą propozycją jest także lapa połączona z wiatrakiem. 

Lampy punktowe, reflektory i system szynoprzewodu

Szynoprzewód pozwala na stworzenie inteligentnego systemu oświetlenia w kuchni lub jadalni. Nasz sklep ma w ofercie różne warianty lamp pasujących do szynoprzewodu. Mamy też duży wybór oświetlenia LED do wbudowania lub natynkowych.

Dostępne u nas reflektory i lampy LED są w najpopularniejszych barwach: bieli, czerni, złota. Posiadają też ciekawe formy – od klasycznych okrągłych oczek, po prostokątne, podłużne i z regulowanym oświetleniem.