Żarówki Bluetooth

Żarówki Bluetooth są inaczej nazywane żarówkami muzycznymi. Jest to rodzaj żarówki inteligentnej wyposażonej w diody LED oraz z wbudowanym głośnikiem. Dzięki temu można słuchać muzyki w każdym pomieszczeniu.

Aplikacja na telefon umożliwia sterowanie światłem oraz muzyką. Można to zrobić w banalnie łatwy sposób. Umożliwi to pilot, jedna dla bardziej leniwych jest opcja mówienia do telefonu. 

Zalety żarówek muzycznych

Największą ich zaletą jest wygoda używania. Ze względu na możliwość sterowania nimi aplikacją z telefonu w każdej chwili można zmienić światło czy muzykę. Możliwe jest dostosowanie pod siebie barwy i intensywności światła. Pomaga to stworzyć idealny klimat na imprezę czy na wieczorny seans filmowy. Aby ułatwić sobie życie, można stworzyć harmonogram pracy żarówki, dzięki czemu włączy się ona w odpowiednich godzinach.

Inną zaletą jest kontrolowanie zużycia energii z poziomu aplikacji na telefon. Dodatkowo nie potrzeba do tego WI-FI. Można bawić się muzyką bez dostępu do internetu.

Koszt inteligentnego oświetlenia

Cena produktu, który gwarantuje niezwykłą wygodę i zabawę jest niewielka. W naszym sklepie żarówę można kupić w naprawdę przystępnej cenie. Koszty zwracają się bardzo szybko, a żarówki LED potrafią działać nawet przez wiele lat. Są też wyjątkowo energooszczędne — to wszystko dzięki możliwości kontrolowania zużycia energii.