Tuby natynkowe/oczka natynkowe

Nowoczesne oświetlenie sufitowe to nie tylko lampy o nietuzinkowych formach, ale także tuby natynkowe oraz oczka natynkowe. Przeznaczone są one nie tylko do montażu w salonach, kuchniach i korytarzach, ale także doskonale sprawdzają się w łazienkach, a nawet na zewnątrz. Oprawy natynkowe to wodoodporne oświetlenie, które charakteryzuje się niepowtarzalnym wyglądem oraz łatwym montaże.

Obecnie dostępne tuby i oczka można wykorzystać zarówno jako oświetlenie główne, jak i pojedyncze, pomocnicze źródło światła. Są one idealnym rozwiązaniem do nowoczesnych aranżacji, ponieważ doskonale wpisują się we współczesne trendy. Oprawy natynkowe można montować na sufitach, ścianach, a także pod kuchennymi szafkami i w gablotkach. Lampy te zachwycają nie tylko funkcjonalnością oraz możliwościami zagospodarowanie, ale i minimalistycznym kształtem oraz łatwością montowania.

Tuby natynkowe i oczka natynkowe znakomicie prezentują się nie tylko w mieszkaniach, ale także w sklepach, hotelach oraz innych tego typu miejscach. Niemniej, w ostatnich latach ich rola zaczęła się skupiać przede wszystkim jako oświetlenie salonów, korytarzy oraz biur. Skąd ta popularność? Lampy natynkowe umożliwiają oświetlenie całej powierzchni pomieszczenia, jak i – punktowo – jedynie jego mały fragment. Wystarczy kilka tub lub oczek natynkowych, aby stworzyć efektowną i praktyczną aranżację świetlną.

Oprawy natynkowe są bardzo dobrze sprawdzają się w mieszkaniach jeszcze z innych względów. Zajmują one niewiele przestrzeni, dzięki czemu można zamontować je również ciasnych pokojach, a nawet w garderobie-szafie. Ważną kwestią jest również to, że lampy natynkowe często występują w wersji LED ze zintegrowanym źródłem światła, dzięki czemu ich używanie to czysta oszczędność. Naturalnie, i wśród nich nie brakuje modeli halogenowych, ale i one oferują możliwość zastosowania żarówek ledowych.

Jak wspominaliśmy wcześniej, oświetlenie natynkowe a także zastosowanie komercyjne. Pozwalają one na efektywne wyeksponowanie produktów za pomocą wiązki światła, co zdecydowanie przyciągnie uwagę wielu klientów sklepu lub innego lokalu. Pomaga to w promocji konkretnych towarów, na których sprzedaży najbardziej nam zależy i jednocześnie jest bardzo estetycznym dodatkiem. Atutem tutaj jest również fakt, że poziom mocy światła tub natynkowych i oczek można swobodnie kontrolować, a większość z nich wykorzystuje technologię LED. Jeśli więc zależy nam na wyeksponowaniu jakiejś wystawy oraz zaoszczędzeniu nieco na prądzie – te lampy są idealnym rozwiązaniem!

W MEGALAMPY znajdą Państwo mnóstwo funkcjonalnych, praktycznych oraz wizualnie estetycznych tub nadtynkowych oraz oczek natynkowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszych lamp. Nasze produkty są wytrzymałe, żywotne i doskonale wpasowują się w obecne trendy. Zachęcamy do kontaktowania się z nami oraz kontaktu!