Lampa do garażu

Oświetlenie garażu ma niemałe znaczenie przy wykonywaniu codziennych czynności. Najpopularniejsze lampy garażowe przeznaczone są na ścianę i to zarówno wewnętrzną, jak i na zewnątrz. Nowoczesne oświetlenie montowane przy wjeździe do garażu stanowi też rodzaj zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem. Estetyczny wygląd, trwała oprawa żarówki i doskonałe parametry sprawiają, że w sklepie megalampy.com można znaleźć największy wybór lamp do garażu.

Lampa do garażu z czujnikiem ruchu

Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu zapewnia niezwykłą wygodę podczas parkowania auta w garaż. O każdej porze dnia i nocy lampy garażowe zapewniają bezpieczeństwo i komfort.

W naszym sklepie znajduje się wiele rodzajów kinkietów i plafonów. Mają nowoczesną formę i można wybrać taką lampę, która najlepiej wpisuje się w styl domu.

Na szczególną uwagę zasługują kinkiety z czujnikiem ruchu. Dostępne są w kilku podstawowych kolorach: białym, czarnym i szarym. Eleganckie plafony z oświetleniem LED posiadają kształt koła lub kwadratu. Są minimalistyczne, ponadczasowe i doskonale sprawdzają się jako zewnętrzna lampa garażowa.

Kinkiety garażowo-ogrodowe, by dom był dobrze oświetlony

Lampa do garażu ma kilka zastosowań. Przede wszystkim oświetla wjazd dla auta, ale też może być montowana jako dodatkowe oświetlenie elewacji od strony ogrodu.

Popularne są kinkiety ogrodowe z metalową obudową. Doświetlają wjazd do garażu i ściany domu. W ten sposób żaden złodziej nie przemknie się niepostrzeżenie, a dom i garaż będą wyglądały elegancko i stylowo. Lampa do garażu pełni także funkcję doświetlenia ścian zewnętrznych.