Kinkiety nad lustro

Kinkiety łazienkowe Azzardo

Urządzając łazienkę, największą uwagę przykuwamy do urządzeń sanitarnych oraz kafelków. Często zapominamy o ogromnej roli, które pełni w tym pomieszczeniu oświetlenie. To ono zapewnia nam komfortowe warunki oraz sprzyja m.in. relaksowi w trakcie porannych pielęgnacji lub długich kąpieli. Nie można tutaj również zapomnieć o kwestiach estetycznych – na aranżację łazienki duży wpływ mają także barwa światła oraz wygląd lampy.

Jeśli pragniemy, aby nasza łazienka prezentowała nietuzinkowy klimat, warto zdecydować się na zastosowanie kinkietów łazienkowych. Są łatwe w montażu i potrafią dokładnie oświetlić każde pomieszczenie. Pozwalają one podkreślić elementy architektury łazienki, m.in. zastosowane kafelki, jak i inne detale aranżacyjne. Doskonale sprawdzają się także w okolicach lustra, jako niezrównana pomoc przy wykonywaniu makijażu oraz innych tego typu zabiegów.

Kinkiety łazienkowe RabaLux

Decydując się na kinkiety łazienkowe, często nie wiemy, jaka barwa światła najlepiej sprawdzi się do tego pomieszczenia. Wybór powinniśmy ustosunkować do naszych potrzeb. W przypadku wykonywania makijażu lub relaksacyjnej kąpieli, doskonale sprawdzi się naturalne światło o barwie bieli, natomiast w przypadku sporadycznego korzystania z łazienki, lepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w światło o cieplejszej barwie. Istotną kwestią jest także zużycie energii oraz sam strumień świetlny lampy. W tym wypadku warto zwrócić uwagę na waty (zużycie) oraz lumeny (jasność światła). Należy pamiętać, że zbyt duża intensywność oświetlenia łazienkowego może okazać się męcząca dla oczu.

Kinkiety łazienkowe Italux

W przypadku poszukiwania idealnego oświetlenia dla lustra do łazienki, należy wciąż pod uwagę wiele kwestii, bo – wbrew pozorom – jest to nie lada wyzwanie. Przede wszystkim musimy zadbać o to, aby lustro było oświetlone równomiernie, a światło nie może nas oślepiać. Opcją, która w 100% sprawdzi się w takim wypadku, jest kinkiet łazienkowy umieszczony centralnie nad lustrem. Strzałem w dziesiątkę będzie także umieszczenie dwóch takich samych opraw po bokach. Przy wyborze lamp do łazienki, warto zwrócić uwagę także na szkło, z którego zostały wykonane.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą lamp łazienkowych sklepu MEGALAMPY. W naszym sklepie znajdą Państwo mnóstwo atrakcyjnych rozwiązań, a wśród nich niezwykle elastyczne kinkiety łazienkowe. Jesteśmy przekonani, że nasze lampy spełnią w pełni wszelkie potrzeby i oczekiwania klientów oraz zachwycą nie tylko wyglądem i funkcjonalnością, ale także solidnym wykonaniem i nietuzinkową trwałością. Zachęcamy do składania zamówień modeli Azzardo, RabaLux oraz Italux oraz kontaktowania się z nami w przypadku pytań lub wątpliwości. Wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości i posiadają nawet kilkuletnią gwarancję!